fbpx

Vücut Estetiği

Liposuction

Liposuction cerrahisi, karında, kalçalarda, uyluklarda, el bileklerinde, ayak bileklerinde, memede, sırtta, kollarda ve boyunda aşırı yağ içeren alanlara uygulanabileceği düşünülmektedir.Genellikle, liposuction isteyen hastalar vücudun geri kalanıyla orantısız olan yağ birikim alanlarını fark ederler bunlar ve diyet ve egzersiz ile kaybolmaz. Liposuction az miktarda aşırı cilt ve iyi cilt esnekliği bulunan bölgeler için çok uygundur.

Karın Germe Ameliyatı

Karın germe ameliyatı, aynı zamanda abdominoplasti olarak da bilinir, karnında gevşek olan karın cildi ve yağları fazla miktarda olan hastalara fayda sağlayabilir. Çoğu zaman hamilelik veya önemli kilo kaybı, karın cildinin gerginleşmesine ve aşırı gerilmesine neden olabilir.

Vücut Germe

Çevresel abdominoplasti veya çevresel torsoplasti olarak da bilinen vücut kaldırma ameliyatı, özellikle önemli kilo kaybına uğramış hastalarda vücutta biriken aşırı cildi çıkarmak için tasarlanmış bir prosedürdür. Kilo verdikten sonra, hastalar vücudunda aşırı cilt fark edebilirler. Esasen, ameliyat şekillendirmeyi iyileştirmek ve cildin kırışık görünümüne sahip olmamasını sağlamak için fazla cildi de ortadan kaldırır.

Vücut Estetiği ile hayal ettiğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.
Op.Dr.Ergin Yücel

Sobete başla
Merhaba Estetik Ameliyatlar hakkında bilgi almak istiyorum.