Kum Saati Estetiği

Her kadın vücut hatlarının daha güzel ve çekici olmasını ister. İdeal ve genellikle göze hoş gelen vücut şekli dediğimizde genellikle; göğüs ve popo hatlarının belirgin ve çıkıntılıyken, belin ince olduğu ‘kum saatine’ benzer vücut şekli akla gelir. Maalesef her kadın bu ideal şekle sahip olamaz, sahip olsa bile yaşla birlikte bu ideal şekilde bozulmalar olur.

Neyse ki, uyguladığımız plastik cerrahi prosedürleriyle kadınların ideal kadınsı kıvrımlara sahip olmasına yardımcı olabilmekteyiz.  Ve bu kadınsı vücuda ulaşmanızı sağlayacak ilk 3 estetik cerrahi ameliyat şunlardır..

Karın Germe ile Kum Saati Figürü Elde Edin

Karın germe, hastaların mükemmel şekilde düz ve incelmiş bir karın elde etmelerine yardımcı olur. Sarkmış bir karın, aşırı kilo kaybı veya artışı, hamilelik  dolayısıyla  gevşek karın kasları ve cildin sarkması nedeniyle meydana gelebilir. Karın germe, karın bölgesindeki sarkmış  fazla yağ ve deriyi alarak bu sorunların çoğunu çözebilir. Artık fazla yağı gidermek ve belin inceliğini daha da artırmak için karın germe prosedürlerimize sıklıkla  liposuctionı da dahil etmekteyiz.  Her zaman göstermekten mutlu olacağınız bir bel ve karnınız olacak

Popo Büyütme

Genel kanaate göre; dolgun, yuvarlak ve kıvrımları belirgin kalçalar göze daha hoş görünür. Maalesef bazı kadınlar doğuştan düz kalçaya sahiptir, bazılarında  yanlarda çöküklük vardır, kimilerinde de yanlara doğru çok belirginleşen dolgunluk mevcuttur. Güzel kalçalara sahip olanlarda da yaşlanmayla birlikte sarkma oluşur. Tüm bu sorunlar, çoğu kadının arzu ettiği ideal kıvrımlı popo görüntüsünü bozar.

Popo büyütme, size daha şekilli kalçalar sağlar. Kadınlar popo implantları veya yağ transferi (BBL) arasında seçim yapabilirler. Popo implantları size belirgin yuvarlak bir görünüm veren kalıcı ve hızlı bir çözümdür. İmplant yaptırmamayı tercih ederseniz, ekstra  hacim için poponuza yağ enjeksiyonu yapabiliriz. Yağ transferinin önemli bir faydası da sorunlu bir bölgeyi, en çok da bel çevresini liposuction sayesinde inceltmemize yardımcı olmasıdır. Ayrıca Brezilya Popo Estetiği (BBL) popo implantları için yapılan ekstra kesilere ihtiyaç duyulmaz, ve popo gibi oturma bölgesinde yabancı cisim olmaz. Bizim öncelikli tercihimiz eğer yeterli yağ dokusu varsa liposuct,on ve lipoenjeksiyonun birlikte yapıldığı BBL ameliyatıdır.

Meme Ameliyatları 

Kadınsı görüntüyü tamamlayan en önemli vücut bölgesi gmğüslerdir diyebiliriz. Dolgun, dik ve ne çok küçük ne çok büyük olmayan meme , her kadının hayalidir. Farklı meme ameliyat prosedürleriyle güzelliğinize katkıda bulunabiliriz.

Meme büyütme, meme büyüklüğünüzü ve dikliğini artırır

Meme küçültme, çok büyük (ve muhtemelen ağrıya neden olan) göğüsleri yeniden boyutlandırır. Daha dik ve dolgun bir görünüme kavuşturur.

Meme dikleştirme ameliyatı, sarkık memeleri toparlar ve dolgunlaştırır.

Doğru meme prosedürü genel vücut şeklinizi tamamlayacak ve size daha kıvrımlı bir vücut hattı sağlayacaktır.

Vücut Şekillendirme Fiyatları

Vücut şekillendirme fiyatı hekiminizin sizi muayenesinden sonra belirlenmektedir. Uygulanması gereken prosedürler sizinle detaylı paylaşılarak bir plan dahilinde yapılmaktadır. Bu neden sabit bir fiyatı bulunmamaktadır.

Adres

Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cd. No:38-66 Lotus Nişantaşı Kat:5 D:92

Şişli/İstanbul

Telefon

0545 381 49 99

Bizi Takip Edin

Bu site Estetik Cerrahi Ameliyatları ve Uygulamaları hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler asla bir hekimle görüşmenin, konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriğinde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Bu site telif hakları yasalarınca korunmaktadır. İçeriğin habersiz kopyalanması, dağıtımı, değiştirilmesi yasal süreçleri başlatacaktır. Telif ihlalini gerçekleştirenler yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar. Sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılması nedeniyle doğabilecek tıbbi veya yasal problemlerden dolayı site sahibi ve yapımcıları sorumlu tutulamaz.

© Op.Dr.Ergin YÜCEL. All rights reserved.
Web Tasarım Bursa Web.

© Op.Dr.Ergin YÜCEL. All rights reserved.
Web Tasarım Bursa Web.

Gönder
Sohbeti başlat