Labioplasti ve Doğum Sonrası Estetik Ameliyatlar

Annelik Estetiği ameliyatı, kapsamlı vücut şekillendirme arayan annelere, genç ve sağlıklı görünümler kazandırmak için planlanan bir yaklaşımdır. Annelik Estetiği ameliyatı, abdominoplastiden meme büyütmeye ve liposuctiona kadar her şeyi birleştiren, en kombine ameliyatlarımızdan biridir. Bazı hastalarımızın yoğun isteğiyle bu ameliyatlara genital bölge estetiğinin, özellikle labioplastiyi de artık eklemeye başladık.

Kadınlarda doğum sonrası genital bölgede sarkmalar ve hijyen problemleri, daha konforlu yaşam sürmek isteyen kadınlar için annelik estetiğine labioplasti ameliyatının da eklenmesine katkı sağladı.

Labioplasti hangi hastalara yapıyoruz?

Labioplasti, kadının genital bölgesindeki ince ve küçük dudakların ( labia minoranın) boyutunu ve şeklini yeniden tasarlama ameliyatıdır. Labial hipertrofi yaşayan kadınlar, fiziksel aktiviteler ve cinsel ilişki sırasında rahatsızlık, tahriş veya ağrıdan muzdarip olabilirler. Ayrıca vücuda sıkı giysiler giyildiğinde labialar aşırı görünür olabilir.  Bu problemler genelde kadının özgüven problemleri yaşamasına neden olur.

Bu sorunlardan herhangi birini yaşıyorsanız labioplasti sizin için doğru bir ameliyat olabilir. Ve ameliyat sonrası, hem fiziksel, hem de psikolojik olarak rahatlama ve huzur bulabilirsiniz.

Labiumları büyük ve sarkık olmasının temel nedeni doğumsal anatomi kaynaklıdır. Ayrıca yaşlanma, aşırı kilo alıp verme ve doğumlar da labiumların ekstra şekilsiz olmasına sebep olabilirler. Bu yüzden zaman zaman annelik estetiği dediğimiz ameliyatlarla birlikte oraganize etmekteyiz.

Çok büyük ve ağır bir ameliyat olmadığı için, meme ve karın bölgesi operasyonlarıyla birlikte organize edilebilmektedir. Ekstra bir anestezi ve bir iyileşme süreci gerektirmeden annelik estetiği içinde kombine edilebilir bir ameliyattır.  Özellikle mümkün olduğunca az izin alabilen yoğun programları olan kadınlar için avantajlıdır.

Annelik Estetiği düşünen hastalar, labioplasti dahil birçok prosedürün tedavilerine dahil edilebileceğini duymaktan mutlu olacaklardır. Annelik Estetiği tedavileri, vücudun hemen her bölgesini popo büyütme ve liposuctionı da içerebilir. Bu kombine ameliyatlar bir kadının yaşam tarzını iyileştirebilir, giysilerin daha rahat giyilmesini,  tahrişe neden olmadan daha rahat egzersiz yapmalarını ve daha hijyenik genital bölge varlığına katkı sağlar.

Adres

Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cd. No:38-66 Lotus Nişantaşı Kat:5 D:92

Şişli/İstanbul

Telefon

0545 381 49 99

Bizi Takip Edin

Bu site Estetik Cerrahi Ameliyatları ve Uygulamaları hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler asla bir hekimle görüşmenin, konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriğinde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Bu site telif hakları yasalarınca korunmaktadır. İçeriğin habersiz kopyalanması, dağıtımı, değiştirilmesi yasal süreçleri başlatacaktır. Telif ihlalini gerçekleştirenler yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar. Sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılması nedeniyle doğabilecek tıbbi veya yasal problemlerden dolayı site sahibi ve yapımcıları sorumlu tutulamaz.

© Op.Dr.Ergin YÜCEL. All rights reserved.
Web Tasarım Bursa Web.

© Op.Dr.Ergin YÜCEL. All rights reserved.
Web Tasarım Bursa Web.

Gönder
Sohbeti başlat